V OKOLÍ

   obec Vojkovice nad Ohří

   Obec Vojkovice je zasazená do hlubokého údolí řeky Ohře, jenž obklopují lesy Doupovských vrchů a Krušných hor, dává obci jedinečnost krajiny, která je vyhledávána zejména milovníky přírody a vodáckého sportu. V zimě je to lyžování a jiné zimní sporty.

   Karlovy Vary - krajské město

   17km od našeho ubytování

   Karlovy Vary je krajské a statutární město v západních Čechách, v Karlovarském kraji, 110 km západně od Prahy na soutoku Ohře a Teplé. Žije zde přibližně 48 tisíc obyvatel. Rozloha katastru činí 59,10 km². Je zde rozvinut mj. sklářský a potravinářský průmysl. Jedná se o nejnavštěvovanější české lázeňské město.

   Lázně Kyselka – Mattoni

   7km od našeho ubytování

   Lázně Kyselka, starším jménem Kysibl, je komplex bývalých městských lázní v obci Kyselka u Karlových Varů v západních Čechách. Lázeňské budovy leží na jih od vlastní obce, na pravém břehu Ohře a severozápadním úpatí vrchu Bučina, tvořícího západní výběžek Doupovských hor.

   Obec Kyselka – Radošovský most

   5km od našeho ubytování

   Radošovský most je krytý dřevěný silniční most vedoucí přes řeku Ohři v Radošově, části Kyselky v Karlovarském kraji. Nad korytem vodního toku jej nesou kamenné podstavce. Most vyhořel a následně byl v roce 2003 opětovně vybudován.

   Horní Hrad (Hauenštejn)

   8km od našeho ubytování

   Hauenštejn je hrad z druhé poloviny 13. století přestavěný na zámek v osadě Horní Hrad nedaleko Stráže nad Ohří v Krušných horách v okrese Karlovy Vary. Od roku 1964 je chráněn jako kulturní památka.

   Kyselka – část obce Stráž nad Ohří

   9km od našeho ubytování

   Korunní je malá vesnice, část obce Stráž nad Ohří v okrese Karlovy Vary. Nachází se asi 2 km na severovýchod od Stráže nad Ohří. Je zde evidováno 24 adres. V roce 2011 zde trvale žilo 47 obyvatel. Korunní je také název katastrálního území o rozloze 1,41 km². V katastrálním území Korunní leží i Kamenec.

   Klášterec nad Ohří

   22km od našeho ubytování

   Klášterec nad Ohří je město na Chomutovsku ležící v nadmořské výšce 320 metrů v údolí Ohře mezi Krušnými a Doupovskými horami v severozápadních Čechách. Žije zde přibližně 14 tisíc obyvatel. Městem prochází silnice I/13 a železniční trať 140 Cheb – Klášterec nad Ohří a 130 Klášterec nad Ohří – Ústí nad Labem

   Videopozvánka k výletu i dovolené!

   Kontakt

   Chci taky takový web pro své ubytování

   Ochrana osobních údajů
   @PRESSPROJEKT 2022, Design by Sýkorová Markéta

   Hotel Sherwood s. r. o., 08761981, CZ08761981, Vojkovice 65, 362 73, Vojkovice nad Ohří