SLUŽBY

   Restaurace

   Vinný sklípek

   Wellness

   Masáže

   Snídaně na pokoj

   Dog friendly

   Parkování zdarma

   Cvičení

   Multifunkční hříště

   Ubytování

   Náš hotel disponuje 4 dvoulůžkovými, 4 třílůžkovými a 1 pětilůžkovým pokojem. V přízemí se nachází společenská místnost o kapacitě 25 míst a je ideální pro firemní akce s rautem formou švédského stolu a využitím projekce nebo interaktivní tabulí. Dále pak pro školy v přírodě, kde se mohou děti nerušeně učit nebo pro soustředění sportovců s možností pronájmu místního fotbalového hřiště, který je 400 metrů od hotelu.

   Všechny pokoje jsou komfortně zařízené s vlastním sociálním zařízením, TV, rychlovarnou konvicí s možností přípravy kávy a čaje. Klienti mají možnost si zdarma zapůjčit žehlící prkno a žehličku. Všechny pokoje jsou zařízené v živých barvách tak, aby se ubytovaní klienti cítili skvěle. Ubytovat se můžete i se svými mazlíčky!

   Hotel Sherwood je obklopen zelení a poskytuje komfortní ubytování s možností snídaní formou švédských stolů, polopenzí nebo plných penzí. Dále nabízíme, u klientů velmi oblíbené, večerní grilování za asistence zaměstnanců hotelu.

   Stravování

   Možnost plné penze, polopenze či snídaně formou švédského stolu.

   V naší restauraci se o vás rádi postaráme po celý den nebo si můžete vybrat polopenzi či jen bohaté rautové snídaně.

   Snídaně:
   - zdarma pro děti do 3 let
   - se slevou 50% pro děti od 4 – 14 let
   - pro osoby od 15ti let plná cena 170,- Kč

   MENU

   Nabídka rautu

   Rodinná oslava nebo akce pro více lidí? Žádný problém! U nás si můžete objednat z široké nabídky jídel formou rautu.

   NABÍDKA RAUTU

   Hotelové wellness

   Načerpejte sílu v našem wellness centru …..

   Náš hotel nabízí wellness pobyty pro páry s využitím infra sauny a vířivé vany s podsvícením. Náš hotel také spolupracuje s Jana Osztenyi, která je dlouholetou propagátorkou zdravého cvičení a životního stylu. V její nabídce je možnost cvičení a masáží.

   Užijte si wellness v naprostém soukromí max. ve skupince 4 osob.

   Potřebujete nabrat nové síly, zapomeňte na stres a odpočiňte si 60 minut relaxace ve vířivce s barevnými efekty, 40 masážními tryskami a v infrasauně za 690 Kč.

   Zahrada s relaxačními prvky

   U nás na hotelu si najde místo k odpočinku či posezení každý. Využijte naší prostorné zahrady k relaxaci.

   Grilování

   Náš hotel nabízí využití zahradního altánu, kde je možné grilovat. Případně nabízíme zapůjčení mobilního grilu na dřevěné uhlí.

   Masáže a cvičení

   Náš Hotel Sherwood má tu čest spolupracovat s Janou Osztényi, která našim klientům nabízí širokou škálu služeb. Dlouholetá propagátorka zdravého cvičení a životního stylu, Miss ČR aerobik 2004, Miss sport ČR 1998 a Mistr MC, ČR Vám nabízí cvičení Pilates, Yoga, Bodyforming, Rolf tréning. V letních měsících a pěkném počasí probíhá cvičení na čerstvém vzduchu, v prostředí obklopeném stromy a lesy. Při nepřízni počasí je možnost cvičit v prostorách hotelu s omezenou kapacitou.

   Dále Vám může nabídnout velké množství typů masáží:
   KMČ – klasická masáž částečná
   KMC – klasická masáž celková
   Plosky nohou a celých dolních končetin
   Manažerská masáž hlavy
   AMČ – aromatická masáž částečná
   AMC – aromatická masáž celková

   Všechny typy masáží si klienti mohou zakoupit v balíčku společně s Wellness pobytem nebo jen masáže u nás v Hotelu Sherwood - viz. Ceník
   Vzhledem k dlouholetým masérským zkušenostem Vás Jana Osztényi dostane z každodenního stresu, pracovního vytížení a bolestí těla.

   CENÍK

   Zapůjčení hotelového auta

   Nabízíme zapůjčení automobilu s možností přepravy klientů, například k vlekům sjezdovky nebo k různým turistickým cílům po karlovarském kraji. Maximální počet je 5 lidí. V případě zájmu o tuto službu je potřeba objednat den předem na recepci.

   Vinný sklípek

   Nabízíme všem klientům hotelu příjemné posezení v našem nově otevřeném sklípku. Máte možnost si zakoupit vína výhradně od českých vinařů z oblasti Modré Sklepy na jižní Moravě a příjemně posedět s možností objednání obložených mís přímo u nás na recepci.

   Vinařství Raab
   Víno Raab je malé rodinné vinařství, kde spolupracuje otec a syn, Miroslav Raab starší a mladší! OTEC - hlavní technolog, sklepmistr a SYN - marketing, pomocná síla a otcův učeň! Sídlí ve sklepní uličce v Novém Šaldorfě nedaleko Znojma. Nový Šaldorf je součástí Znojemské vinařské podoblasti, kde se daří hned několika odrůdám, jmenovitě Ryzlink rýnský, Veltlínské zelené a Sauvignon. Jejich nejdůležitější prvek u vín svěžest, lehkost, ovocitost a šťavnatost. Produkce vín je velmi pestrá, ve sklepě najdete více odrůd v menších šaržích, tím pádem si u nás vybere opravdu každý - Tramín, Chardonay , Frankovka rosé nebo Cabernet Moravia atd.

   VINNÝ LÍSTEK

   Cyklisté a cyklostezky

   Krušné hory a Podkrušnohoří je propletené cyklistickými trasami. I z tohoto důvodu jsme se rozhodli stát se zázemím pro cyklisty a získali certifikát Cyklisté vítáni. Na hotelu pro vás máme k dispozici veškeré cyklomapy.

   Zde jeden z našich cyklo-tipů na výlet:
   Karlovarský region nás přivítá nádhernou přírodní scenérií Svatošských skal.
   Zde opět přejíždíme na druhý břeh řeky. Ve Svatošských skalách se můžeme při příjemném posezení na terase místní hospůdky občerstvit na závěrečnou část naší trasy a přitom pozorovat pachtící se horolezce po skalních stěnách. Pak už nás přivítá největší lázeňské město v Česku - Karlovy Vary, které nás nadchnou svou lázeňskou atmosférou a historickými památkami. Před Doubím na Tašovickém mostu opět přejedeme řeku a od Tašovic už jedeme po nové cyklostezce, po které dorazíme přímo do centra Karlových Var se světoznámou Becherovkou. Karlovy Vary určitě stojí za delší prohlídku, ne-li za delší pobyt i v řádu dní. Určitě je zde co obdivovat. Po bezpečné cyklostezce z centra pokračujeme podél řeky až do Všeborovic.
   Hned za Všeborovicemi jsou dva nebezpečné úseky, na které si cyklisté musí dávat pozor. Jedná se o prudký sjezd ze Všeborovic dolů k řece. Další následuje u Šemnice, kde je nebezpečné stoupání s prudkou zatáčkou. Cyklisté by měli být ohleduplní při průjezdu chatovou osadou a tábořištěm Hubertus, kde se pohybuje větší množství lidí a vodáků. Trasa zatím není vyznačena směrovým značením pro cyklisty. Orientace je možná pouze dle Map.cz

   CERTIFIKÁT CYKLISTÉ VÍTÁNI

   Hotel Sherwood (Karlovarsko) - aktivity na zahradě

   Kontakt

   Chci taky takový web pro své ubytování

   Ochrana osobních údajů
   @PRESSPROJEKT 2022, Design by Sýkorová Markéta

   Hotel Sherwood s. r. o., 08761981, CZ08761981, Vojkovice 65, 362 73, Vojkovice nad Ohří